Wypożycz demo

Jeśli potrzebujecie przeprowadzić testy rozwiązań u Waszych klientów, przeprowadzić POCa lub po prostu sprawdzić dane rozwiązanie to zapraszamy do kontaktu.

AB S.A. posiada w swoich zasobach urządzenia DEMO które oddajemy do Waszej dyspozycji. Poniżej lista urządzeń dostępnych od ręki, jeśli rozwiązania którego potrzebujecie nie znajdziecie na liście prosimy o kontakt, zdobędziemy je dla Was.

DELL POWERPROTECT Data Domain

DD6900 + ES40 Shelf 12G 15X4TB SAS (30TB)

1x PowerProtect DD6900 Controller
1x DD 10GSFP IO module NDC 4Port
2x DD 12G 4 port SAS HBA
1x DD 16GBIT FC IO module 4Port
1x PowerProtect ES40 Shelf 12G 15X4TB SAS

DELL EMC POWERSTORE 

1x PowerStore 1000T All-Flash Storage

10x 2.5 NVME SED SSD 3.84TB 
1x 384GB Appliance DIMM 192GB Per Node
1x 32GB FC 4 PORT IO MODULE PAIR
1x 25GBE OPTICAL 4 PORT CARD PAIR                    
1x Dual 1800W (200-240V) Power Supply

Dell EMC PowerStore Metro Node

2x PowerStore Metro Node

1x Metro node Base
1x PowerEdge R640
2x Intel Xeon Silver 4208 2.1G, 8C/16T 
4x 16GB RDIMM, 3200MT/s, Dual Rank 
1x 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive, 1 DWPD, 876 TBW
2x Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic 10GbE 850nm
2x Emulex LPE 35002 Dual Port 32 Gb Fibre Channel HBA
1x Intel X710 Quad Port 10GbE SFP+
1x Intel X710 Quad Port 10GbE BASE-T Adapter
1x Dual, Hot-plug, Redundant Power Supply (1+1), 750W
1x Metro node Factory Installed Software

Dell EMC VxRail

4x VxRail V570 GPU

2x Intel CPU Gold 6248 2.5G, 20C/40T
12x Memory 32GB 2933MT RDIMM
2x 1.92TB Capacity SATA 2.5IN SSD
1x 400GB Cache SSD 2.5IN
1x GPU NVIDIA TESLA M10 F
1x DualHotplg 2000W PS 240V AC

Dell EMC Integrated System for Microsoft Azure Stack Hub

1x Integrated System for Microsoft Azure Stack Hub (4 nodes)

1x MHC Rack 40U Single Phase
4x MHC MED Capacity R740XD/6130/576GB
1x MHC Mgmt  R640 -6130/96G
2x DELL EMC Networking S4048 10GBE
1x DELL EMC Networking S3048 1GBE
1x MHC 10GB Short Range SFP

Dell EMC Integrated System for Microsoft Azure Stack HCI

2x DELL EMC AX-640

1x Dell EMC AX-640
2x Intel Xeon Gold 6226R 2.9G, 16 C/32T
12x 16GB RDIMM, 2933MT/s, Dual Rank
8x 1.92TB SSD SATA Mix used 6Gbps  512e 2.5in Hot Plug S4610 Drive
1x HBA330 12Gbps SAS HBA Controll er (NON-RAID), Minicard
1x BOSS controller card + with 2 M.2 Sticks 240G (RAID 1)
1x Intel X710 Dual Port 10GbE SFP + & i350 Dual Port 1GbE
1x QLogic FastLinQ 41262 Dual Por t 10/25GbE SFP28 Adapter
1x Dual, Hot-plug, Redundant Powe r Supply (1+1), 1100W

Dell EMC PowerProtect DP Series Appliance

1x IDPA DP4400 Appliance 12TB

1x IDPA DP4400S 12TB 8X10G SFP
1x IDPA DP4400 2U 14G Bezel

Dell PowerVault ME4 Storage

1x DELL EMC ME4024

1x Dell EMC ME4024 macierz pamięci masowej
12x 960GB SSD SAS Read Intensive 12Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive
1x 1.2TB HDD 10K 512n SAS12 2.5
1x Power Supply, 580W, Redundant
2x 2X SFP, FC16, 16GB
1x Podwójny 8-portowy kontroler CNC do połączeń iSCSI SFP+ i/lub FC
1x ME4024 wysyłka, EMEA 2

DELL PowerEdge Rack Server

1x DELL PowerEdge R640

1x PowerEdge R640 Server
1x Obudowa napędów 2,5″ z maks. 8 dyskami twardymi i 3 gniazdami PCIe
1x Układ Trusted Platform Module 2.0
2x Intel Xeon Silver 4215R (3,2GHz, 8 rdzeni/16 wątków, 9,6GT/s, 11MB pamięci podręcznej, Turbo, HT, 130W), DDR4-2400
12 16GB pamięci RDIMM, 3200MT/s, w modułach dwubankowych
2x 32GB karta microSDHC/SDXC
1x PERC H730P RAID Controller, 2GB NV Cache, Mini card
4x 480GB SSD SATA 6Gb/s 512 2,5″ dysk AG do różnych zastosowań wymieniany bez wyłączania systemu, 3 DWPD, 2628 TBW
1x Podwójny nadmiarowy wymieniany bez wyłączania systemu zasilacz (1+1), 750W
1x Konfiguracja riser nr 2, 3×16 niskoprofilowe
1x iDRAC9, Enterprise
1x QLogic FastLinQ 41164 czteroportowa karta 10GBASE-T, rNDC
1x Broadcom 57416 dwuportowa karta 10Gb/s BASE-T PCIe, niskoprofilowa
1x QLogic FastLinQ 41112 dwuportowa karta 10Gb/s SFP+, niskoprofilowa
1x QLogic 2692 dwuportowa 16Gb Fibre Channel karta HBA, PCIe niskoprofilowa
1x LCD Obudowa serwera
1x Etykieta transportowa Dell EMC
1x Quick Sync 2 (bezpośrednie zarządzanie)
1x IDSDM i czytnik kart pamięci combo z kartą pamięci SD VFlash 16GB

DELL PowerEdge Rack Server

1x DELL PowerEdge R740

1x PowerEdge R740 Server
1x Obudowa z maks. 16 dyskami twardymi SAS/SATA 2,5″ do konfiguracji z 2 procesorami
2x Intel Xeon Silver 4215R (3,2GHz, 8 rdzeni/16 wątków, 9,6GT/s, 11MB pamięci podręcznej, Turbo, HT, 130W), DDR4-2400
12x 16GB pamięci RDIMM, 3200MT/s, w modułach dwubankowych
2x 32GB karta microSDHC/SDXC
1x IDSDM i czytnik kart pamięci combo z kartą pamięci SD VFlash 16GB
1x PERC H740P kontroler RAID, 8GB nieulotnej pamięci podręcznej, karta, pełna wysokość
4x 480GB SSD SATA 6Gb/s 512 2,5″ dysk AG do różnych zastosowań wymieniany bez wyłączania systemu, 3 DWPD, 2628 TBW
1x Podwójny nadmiarowy wymieniany bez wyłączania systemu zasilacz (1+1), 750W
1x Konfiguracja riser nr 6, 5 gniazd x8, 3 x16
1x iDRAC9, Enterprise
1x QLogic FastLinQ 41164 czteroportowa karta 10GBASE-T, rNDC
1x QLogic FastLinQ 41112 dwuportowa karta 10Gb/s SFP+, niskoprofilowa
1x QLogic 2692 dwuportowa 16Gb Fibre Channel karta HBA, PCIe o pełnej wysokości
1x Quick Sync 2 (bezpośrednie zarządzanie)

DELL PowerEdge Rack Server

1x DELL PowerEdge R6525

1x Obudowa napędów 2,5″ z maks. 8 dyskami twardymi i 3 gniazdami PCIe
1x Trusted Platform Module 2.0 V3
1x AMD EPYC 7343 3.2GHz, 16C/32T, 128M Cache (190W) DDR4-3200
2x 32GB RDIMM, 3200MT/s, Dual Rank 16Gb BASE x8
8x BOSS-S2 controller card + with 2 M.2 480GB (RAID 1)
1x PERC H755N Front
3x 1.6TB Enterprise NVMe Mixed Use AG SED Drive U.2 Gen4 with carrier, FIPS
1x Dual, Hot-plug, PSU (1+1), 800, Mixed Mode
1x Riser Config 2, 1 x 16 LP PCIe slot (CPU1), 2 x 16 LP PCIe slot (CPU2)
1x iDRAC9,Enterprise 15G
1x Broadcom 57416 Dual Port 10GbE BASE-T Adapter, PCIe Low Profile
1x QLogic 2772 Dual Port 32Gb Fibre Channel HBA, PCIe Low Profile, V2
1x Intel E810-XXV Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0
1x QLogic 2692 dwuportowa 16Gb Fibre Channel karta HBA, PCIe niskoprofilowa
1x LCD Bezel
1x Quick Sync 2 (At-the-box mgmt)

Osoba
kontaktowa

Radosław Janka

+48 603 930 837
e-mail: radoslaw.janka@ab.pl