UNITY XT – bezkompromisowa wydajność w klasie midrange zorientowana na Cloud

Macierze z rodziny Dell EMC Unity XT – All-Flash i Hybrid Flash zapewniają niezwykłą prostotę, kompleksowe oprogramowanie, niesamowitą szybkość, zoptymalizowaną wydajność oraz środowisk multicloud tak aby wyjść naprzeciw potrzebom organizacji od małych firm po środowiska enterprise. 

Rozszerzeniem wsparcia ze strony producenta jest bezpłatny serwis monitoringu w chmurze – CloudIQ – umożliwia kompleksowe monitorowanie i analizę stanu systemu, wydajności i pojemności w czasie rzeczywistym oraz kontakt ze wsparciem producenta oraz społecznością DELL EMC.

Designed for performance

Kontrolery w architekturze Dual Active, za pracę rozwiązania odpowiadają 2 wydajne procesory Intel Skylake, zwiększona ilość pamięci w stosunku do poprzednich generacji, nowoczesna architektura naszego rozwiązania. To wszystko odpowiada za wysoką wydajność urządzeń z rodziny UNITY XT.

Optimized for Efficiency

  • Wydajne mechanizmy redukcji danych – współczynnik redukcji danych gwarantowany przez DELL na poziomie 3:1
  • Efektywność urządzeń na poziomie 85% – czyli narzut systemu na wydajność rozwiązania nie przekracza 15%
  • Gęstość upakowania danych, efektywna pojemność może wynieść aż do 790TB/1RU
  • Proste scentralizowane zarządzanie dzięki narzędziom Unisphere
  • Maksymalnie uproszczony deployment, czas instalacji i konfiguracji nowego rozwiązania ok 0,5h

Built for Multicloud

Cloud tiering apliance pozwala nam traktować chmurę/wiele chmur jako dodatkowy tier w naszym środowisku. W zależności od potrzeby możemy replikować nasze dane pomiędzy urządzeniami on-premise, VSA czy chmurami publicznymi. Dane mogą być dowolnie migrowane pomiędzy tymi mediami w zależności od potrzeb.

Więcej informacji na temat macierzy PowerStore można znaleźć na stronie producenta: https://www.delltechnologies.com/en-us/storage/unity.htm#tab0=0&tab1=0